Vítejte na Rumy v akci
Rumy ve slevě z českých e‑shopů


Prohibido Habanero Rum Prohibido 12y 40%1.00l

Cena od
879
Do obchodu
5.0 Hodnocení produktu
Popis produktu

Prohibido El Rum Habanero znamená " zakázaný rum " . Chinguirito je speciální druh rumu , který byl znám kolem roku 1700 . Jednalo se destiláty vyrobené z cukrové třtiny pěstované v Mexiku , které byly odeslány do Španělska. Pro jejich...

Zobrazit celý popis →

Kde koupit Prohibido Habanero Rum Prohibido 12y 40%1.00l?

Produkt Prohibido Habanero Rum Prohibido 12y 40%1.00l porovnáme u 1 obchodů — seřazeno od nejnižší ceny.

Nejlevnější
Lahve rumu

Prohibido Habanero Rum Prohibido 12y 40%1.00l

879 Kč
Do obchodu
Lahve rumu

Prohibido Habanero Rum Prohibido 12y 40%1.00l

Přehled cen

Nejlevnější 879 Kč
Nejdražší 879 Kč
Rozdíl 0 Kč

Stručné informace

Kategorie
Lahve rumu
Výrobce
Prohibido Habanero
Cena od
879 Kč

Úžasná chuť Karibiku v lahvi

Tento rum vás přenese do slunných karibských krajin, kde tradice destilace sahají až do 18. století. Vyráběný z kvalitní cukrové třtiny, tento nápoj se pyšní svou jedinečnou chutí a aroma. Dřevěné sudy, ve kterých se rum zrádí, mu dodávají nezaměnitelný charakter a komplexnost, které ocení každý milovník kvalitních destilátů. Každá láhev je tak výjimečná a nese v sobě příběh, který vás zavede na pláže plné palem a slunečního svitu.

Tradiční proces výroby rumu

Výroba tohoto rumu je procesem, který se dělá s láskou a péčí. Jakmile se cukrová třtina sklízí, je okamžitě zpracována, aby se zachovala její čerstvost. Následné destilace a zrání v dřevěných sudech zajišťují, že výsledný produkt má bohatou a fascinující paletu chutí. Každý doušek vypráví příběh zrající v teplých karibských vodách a skrývá tradici, která přetrvává po staletí.

Ideální volba pro každou příležitost

Tento rum je perfektní nejen pro míchání koktejlů, ale i pro vychutnání si čistého nebo s ledem. Je to skvělý doplněk k večerům s přáteli nebo oslavám, které si žádají něco speciálního. Jeho bohatá chuť osvěží vaše smysly a přenese vás na exotické místo přímo z vašeho domova. Nejlíp se popíjí v pohodlném křesle s příjemným prostředím a dobrým jídlem, což z něj dělá skvělého společníka.

Jaká je historie tohoto rumu?

Historie tohoto rumu sahá až do 18. století, kdy se vyráběl známý Chinguirito v Mexiku. Byl oblíbený mezi znalci alkoholu v Evropě, kteří si pochvalovali jeho jedinečnou chuť a kvalitu.

Jaký je ideální způsob servírování?

Rum se nejlépe podává čistý nebo s ledem. Můžete si ho vychutnat i v koktejlech, které zvýrazní jeho aromatické vlastnosti.

Co dělá tento rum výjimečným?

Jeho unikátní proces výroby, dlouhé zrání v dřevěných sudech a původ z karibských ostrovů dává rumu neobyčejné chuťové profily, které jsou rozpoznatelné na první doušek.

Je tento rum vhodný pro míchání koktejlů?

Rozhodně ano. Jeho bohatost a komplexnost chutí činí z tohoto rumu ideální komponent pro různé koktejly, které potěší vaše smysly.

Specifikace Prohibido Habanero Rum Prohibido 12y 40%1.00l

  • Obsah alkoholu: 40%
  • Objem: 1.00 l
  • Stáří: 12 let
  • Typ: Habanero rum

Parametry Prohibido Habanero Rum Prohibido 12y 40%1.00l

  • Vzhled: Zlatá barva
  • Aroma: Ovocné a kořeněné tóny
  • Chuť: Bohatá a komplexní
  • Destilace: Tradiční metodou

Výhody Prohibido Habanero Rum Prohibido 12y 40%1.00l

  • Jedinečná chuť a aroma
  • Tradiční výroba z kvalitních surovin
  • Skvělý pro míchání koktejlů
  • Ideální pro oslavy a zvláštní příležitosti

Časté dotazy

Nejčastější otázky k produktu Prohibido Habanero Rum Prohibido 12y 40%1.00l.

Jaké jsou hlavní vlastnosti Prohibido Habanero Rum Prohibido 12y 40% 1.00l?

Prohibido Habanero Rum je vysoce kvalitní rum, který zraje 12 let, což mu dodává bohatou a komplexní chuť. S obsahem alkoholu 40% je ideální jak pro přímou konzumaci, tak pro přípravu koktejlů. Je známý svou jemnou vůní a jedinečným profilem, který v sobě spojuje tóny karamelu, vanilky a jemně kořeněných nuancí.

Jaký je způsob výroby Prohibido Habanero Rum?

Prohibido Habanero Rum se vyrábí tradiční metodou destilace z cukrové třtiny, která se pěstuje v Mexiku. Rum zraje v dřevěných sudech, což mu dává jedinečné chuťové vlastnosti. Tento proces zajišťuje, že každý doušek je bohatý na aroma a chuť, což činí rum nejen oblíbeným mezi znalci, ale i ideálním pro gurmány.

Lze Prohibido Habanero Rum používat v koktejlech, nebo je lepší jej pít čistý?

Prohibido Habanero Rum je skvělý jak pro přípravu koktejlů, tak pro konzumaci čistého. Jeho bohatá chuť a aroma se skvěle doplňují s různými ingrediencemi v koktejlech, jako jsou ovocné šťávy či toniky. Na druhou stranu, jeho kompozice a jemnost dávají vyniknout i při ochutnávce čistého rumu, kdy si můžete plně vychutnat jeho hloubku.

Jaký je nejlepší způsob skladování Prohibido Habanero Rum?

Prohibido Habanero Rum by měl být skladován na chladném a tmavém místě, mimo přímé sluneční světlo. Doporučuje se uchovávat jej v lahvi s uzávěrem, aby se minimalizoval kontakt s kyslíkem. Takto zajistíte, že si zachová své chuťové vlastnosti a aroma po dlouhou dobu, což je zvlášť důležité pro kvalitní rum, který zraje v láhvi.

Recenze Prohibido Habanero Rum Prohibido 12y 40%1.00l

Naše hodnocení · 5.0

Dobrý produkt

Prohibido El Rum Habanero znamená " zakázaný rum " . Chinguirito je speciální druh rumu , který byl znám kolem roku 1700 . Jednalo se destiláty vyrobené z cukrové třtiny pěstované v Mexiku , které byly odeslány do Španělska. Pro jejich skladování a přepravu se používaly dřevěné sudy.Tyto sudy během dlouhé plavby měli zásadní vliv na vůni a chuť rumu . Výsledný Chinguirito byl velmi ceněný znalci ve starém světě , kteří obdivovali rum vyráběný v Novém světě , a to zejména na ostrovech Karibiku.
Produkt Prohibido Habanero Rum Prohibido 12y 40%1.00l z kategorie Lahve rumu si můžete zakoupit například v internetovém obchodě dramroom.cz za cenu 879 Kč.
Veškeré další parametry výrobku Prohibido Habanero Rum Prohibido 12y 40%1.00l naleznete například na webu dramroom.cz

Komentáře

Přidat komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s jeho zveřejněním včetně zadané přezdívky a obsahu. Pokud do textu uvedete osobní údaje, činíte tak dobrovolně a souhlasíte i s jejich zobrazením. Komentáře mohou být před zveřejněním zkontrolovány a v případě nevhodného obsahu upraveny nebo zamítnuty. V případě dotazu nebo žádosti o smazání komentáře nás můžete kontaktovat.

Hodnocení a komentáře (1)

5/5 Hodnocení redakce
Dobrý produkt

Související hledání

Lidé také hledají: rum, bílý rum, tmavý rum, zlatý rum, spiced rum, aged rum, rum v akci, rum sleva, nejlevnější rum, kvalitní rum, rum dárkové balení, rumový likér, rum do koktejlů, Diplomatico, Zacapa, Plantation, Havana Club, Bacardi, Captain Morgan, Božkov Republica, Legendario, Dictador, El Dorado, Mount Gay, Appleton Estate, Ron Barceló, Matusalem, Pampero, Pyrat, Kraken, Sailor Jerry, rum Jamajka, rum Kuba, rum Barbados, rum Guatemala, rum Venezuela, rum Dominikánská republika, agricole rum, overproof rum, rum porovnání cen, rum e-shop,