Vítejte na Rumy v akci
Rumy ve slevě z českých e‑shopů


Rum Cubaney Centenario 41% 0,7 l (karton)

Cena od
2 442
Do obchodu
5.0 Hodnocení produktu
Popis produktu

Cubaney Centenario je výtečný prémiový rum barvy třešňové až mahagonové a je tím nejlepším, co rodina rumů Cubaney nabízí. Jedná se o opravdu skvostný rum s lehce ovocnou vůní s nádechem dubu. Lehce povidlová chuť, která se rozvine...

Zobrazit celý popis →

Kde koupit Rum Cubaney Centenario 41% 0,7 l (karton)?

Produkt Rum Cubaney Centenario 41% 0,7 l (karton) porovnáme u 1 obchodů — seřazeno od nejnižší ceny.

Nejlevnější
Rumy

Rum Cubaney Centenario 41% 0,7 l (karton)

2 442 Kč
Do obchodu
Rumy

Rum Cubaney Centenario 41% 0,7 l (karton)

Přehled cen

Nejlevnější 2442 Kč
Nejdražší 2442 Kč
Rozdíl 0 Kč

Stručné informace

Kategorie
Rumy
Výrobce
Cubaney
EAN
7466871100189
Cena od
2 442 Kč

Vynikající prémiový rum z Dominikánské republiky

Rum z lety stárnutí v dřevěných sudech přináší výjimečné chuťové zážitky pro opravdové znalce. Jeho nádherná mahagonová barva je jen předzvěstí toho, co na vás čeká. S jemným ovocným aroma a náznakem dřeva je každý doušek této lahodné tekutiny skutečnou oslavou chutí. Při ochutnávání se umocňuje celkový zážitek a odkryjí se zajímavé nuance, které vás přenesou do tropických krajin, odkud tento skvost pochází.

Luxusní balení a vysoké hodnocení

Lahvička je dodávána v elegantní zlaté krabičce, která skvěle podtrhuje hodnotu a prestiž tohoto rumu. Tento produkt je nejenom lahodný, ale také vizuálně působivý, což jej činí ideálním dárkem pro vaše blízké nebo jako ozdobu vaší domácí sbírky. Vysoké hodnocení od Beverage Tasting Institute, které mu přisoudilo 94 bodů ze 100, ho zařazuje mezi desítku nejlepších rumů na světě a potvrzuje jeho výjimečnou kvalitu a chuť.

Chuťová variabilita a zážitek při konzumaci

Při prvním loku se můžete těšit na lehce povidlové tóny, které se jemně rozprostřou po jazyku a vyplní vaše smysly. Tento charakteristický prvek dává rumu jedinečný pocit a nabízí vám komplexní chuťový zážitek. Každý doušek je dobrodružstvím, které vás pomalu okouzlí a zasáhne vaše chuťové pohárky svými bohatými nuancemi. Spolu s jeho širokým spektrem vůní a chutí je ideální pro vychutnání jak při zvláštních příležitostech, tak i během klidného večera.

Jaká je chuť a aroma tohoto rumu?

Tento rum se vyznačuje jemně ovocnou vůní a nádechem dřeva. Při ochutnávání objevíte lehce povidlové tóny, které výrazně přispívají k jeho chuťovému profilu.

Jak se nejlépe vychutnat kvalitní rum?

Nejlepší způsob, jak si tento rum vychutnat, je nalít jej do sklenice a nechat chvíli dýchat. Takto se uvolní jeho aroma a chuťové nuance, které si můžete užít ještě intenzivněji.

Je rum vhodný jako dárek?

Ano, díky svému luxusnímu balení a výjimečné kvalitě je tento rum skvělým dárkem pro milovníky destilátů a gurmány.

Jaké má překvapivé vlastnosti?

Kromě své vynikající chuti a aroma získal tento rum vysoké uznání ve světě destilátů a byl zařazen mezi nejlepší rumy na světě, což jej činí skutečným skvostem.

Specifikace Rum Cubaney Centenario 41% 0,7 l (karton)

  • Obsah alkoholu: 41%
  • Objem: 0,7 litru
  • Typ: prémiový rum
  • Barva: mahagonová
  • Země původu: Dominikánská republika

Parametry Rum Cubaney Centenario 41% 0,7 l (karton)

  • Výrobce: Cubaney
  • Obsah lihu: 41%
  • Doba zrání: víc než 10 let
  • Balení: luxusní karton

Výhody Rum Cubaney Centenario 41% 0,7 l (karton)

  • Výjimečná chuť a aroma
  • Skvělé hodnocení od odborníků
  • Luxusní balení ideální na dárky
  • Historie a tradice výroby

Časté dotazy

Nejčastější otázky k produktu Rum Cubaney Centenario 41% 0,7 l (karton).

Jaká je chuť rumu Cubaney Centenario 41% 0,7 l?

Rum Cubaney Centenario se vyznačuje lehce povidlovou chutí s jemnými ovocnými tóny a nádechem dubu. Při jeho konzumaci se jeho chuť postupně rozvíjí na jazyku a poskytuje jedinečný zážitek, díky čemuž se řadí mezi skvosty v kategorii rumů.

Jaký je objem a obsah alkoholu rumu Cubaney Centenario?

Rum Cubaney Centenario má objem 0,7 litru a obsah alkoholu dosahuje 41%. Tento vyvážený stupeň alkoholu zajišťuje intenzivní chuťový zážitek, aniž by byl příliš silný.

Proč je rum Cubaney Centenario považován za jeden z nejlepších na světě?

Rum Cubaney Centenario byl ohodnocen Beverage Tasting Institute z Chicaga 94 body ze 100, což ho zařazuje mezi deset nejlepších rumů na světě. Je posuzován nejen pro svou výjimečnou kvalitu a chuť, ale také díky své pečlivé výrobě, která využívá tradiční metody spojené s moderním zpracováním.

Jak je rum Cubaney Centenario balen?

Rum Cubaney Centenario je balen do luxusní zlaté krabičky, což z něj činí ideální dárek pro milovníky kvalitního alkoholu. Tato elegantní prezentace nejenže chrání lahev, ale také podtrhuje výjimečnost tohoto prémiového rumu.

Recenze Rum Cubaney Centenario 41% 0,7 l (karton)

Naše hodnocení · 5.0

Dobrý produkt

Cubaney Centenario je výtečný prémiový rum barvy třešňové až mahagonové a je tím nejlepším, co rodina rumů Cubaney nabízí. Jedná se o opravdu skvostný rum s lehce ovocnou vůní s nádechem dubu. Lehce povidlová chuť, která se rozvine při jeho pití na jazyku je skutečným zážitkem. Lahev tohoto jedinečného rumu je balena do luxusní zlaté krabičky. Beverage tasting institut z Chicaga ohodnotil tento rum 94 body ze 100, zařadil ho tak mezi nejlepších 10 rumů světa a jako nejlepší rum z Dominikánské republiky.
Produkt Rum Cubaney Centenario 41% 0,7 l (karton) z kategorie Rumy si můžete zakoupit například v internetovém obchodě 4bar.cz za cenu 2 442 Kč.

Parametry Rum Cubaney Centenario 41% 0,7 l (karton)

Objem lahve
0.7L
Alkohol
38.0%
Video
[]
Země původu
Dominikánská republika
Rum Cubaney Centenario 41% 0,7 l (karton) má EAN kód 7466871100189
Veškeré další parametry výrobku Rum Cubaney Centenario 41% 0,7 l (karton) naleznete například na webu 4bar.cz

Nejlepší rumy

Připravili jsme pro Vás přehled. Podívejte se na nejlepší rumy

Kvalitní rumy

Připravili jsme pro Vás přehled. Podívejte se na kvalitní rumy

Komentáře

Přidat komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s jeho zveřejněním včetně zadané přezdívky a obsahu. Pokud do textu uvedete osobní údaje, činíte tak dobrovolně a souhlasíte i s jejich zobrazením. Komentáře mohou být před zveřejněním zkontrolovány a v případě nevhodného obsahu upraveny nebo zamítnuty. V případě dotazu nebo žádosti o smazání komentáře nás můžete kontaktovat.

Hodnocení a komentáře (1)

5/5 Hodnocení redakce
Dobrý produkt

Související hledání

Lidé také hledají: rum, bílý rum, tmavý rum, zlatý rum, spiced rum, aged rum, rum v akci, rum sleva, nejlevnější rum, kvalitní rum, rum dárkové balení, rumový likér, rum do koktejlů, Diplomatico, Zacapa, Plantation, Havana Club, Bacardi, Captain Morgan, Božkov Republica, Legendario, Dictador, El Dorado, Mount Gay, Appleton Estate, Ron Barceló, Matusalem, Pampero, Pyrat, Kraken, Sailor Jerry, rum Jamajka, rum Kuba, rum Barbados, rum Guatemala, rum Venezuela, rum Dominikánská republika, agricole rum, overproof rum, rum porovnání cen, rum e-shop,